Vremenska napoved - Sveti Peter (Nad Ajbo)
Vremenska napoved Sveti Peter (Nad Ajbo):
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,13 |
| 52% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,13 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,13 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 69% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Sveti Peter (Nad Ajbo). Sveti Peter (Nad Ajbo) je gora v gorovju Goriško, Notranjsko in Snežniško hribovje (
Slovenija) na višini 260 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Kambreško,
Kanal ob Soči,
Kanal ob Soči (Kanalski most),
Korada,
Kuk (Kolovrat),
Livške Ravne,
Lokve,
Lokve,
Morsko,
Most na Soči,
Šmartno,
Solkan,
Solkan (brv čez Sočo),
Solkanski most,
Tolmin,
Tolminski Lom,
Višnjevik,
Volče
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani