Vremenska napoved - Sv. Simon in Juda Tadej (Pernice)
Vremenska napoved Sv. Simon in Juda Tadej (Pernice):
Posodobljeno: 14. 05. 2026 06:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Sv. Simon in Juda Tadej (Pernice). Sv. Simon in Juda Tadej (Pernice) je cerkev v gorovju Strojna, Košenjak, Kozjak in Slovenske gorice (
Slovenija) na višini 1059 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani