Vremenska napoved - Šteharski vrh (Šteharnikov vrh)
Vremenska napoved Šteharski vrh (Šteharnikov vrh):
Posodobljeno: 12. 05. 2026 02:29
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,11 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 2,11 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Šteharski vrh (Šteharnikov vrh). Šteharski vrh (Šteharnikov vrh) je gora v gorovju Strojna, Košenjak, Kozjak in Slovenske gorice (
Slovenija) na višini 1018 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bukovnik,
Jez Golica / Stausee Soboth,
Koča pod Kremžarjevim vrhom,
Labot / Lavamünd,
Magdalensberg,
Poljana,
Slovenj Gradec,
Šmartno pri Slovenj Gradcu,
Sobota / Soboth,
Uršlja gora,
Vič
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani