Vremenska napoved - Rifugio San Marco
Vremenska napoved Rifugio San Marco:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 16:50
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,9 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 5,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,25 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,07 |
| 41% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 3% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,09 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,18 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,18 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Rifugio San Marco. Rifugio San Marco je koča v gorovju Dolomiti (
Italija) na višini 1823 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Auronzo di Cadore - Jezero Antorno,
Calalzo di Cadore - Belluno,
Col De Varda - Misurina,
Cortina d'Ampezzo,
Cortina d'Ampezzo - Cinque Torri,
Cortina d'Ampezzo - Dolomiti,
Misurina - Tre Cime di Lavaredo,
Rifugio Faloria,
Rifugio Galassi,
Rifugio Ra Valles,
Tofana di Mezzo,
Zoldo Alto
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani