Vremenska napoved - Rifugio Fonda Savio
Vremenska napoved Rifugio Fonda Savio:
Posodobljeno: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,27 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,51 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 15% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 12% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,49 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,13 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,22 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,52 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 93% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Rifugio Fonda Savio. Rifugio Fonda Savio je koča v gorovju Dolomiti (
Italija) na višini 2367 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Auronzo di Cadore - Jezero Antorno,
Col De Varda - Misurina,
Cortina d'Ampezzo,
Cortina d'Ampezzo - Dolomiti,
Hotel Dolomitenhof / Sexten,
Innichen - Bergstation Haunold,
Misurina - Tre Cime di Lavaredo,
Moos - Moso,
Moso / Moos (Stiergarten),
Padola (Talstation Padola),
Passo Monte Croce / Kreuzbergpass,
Rifugio Faloria,
Rifugio Galassi,
Rifugio Pendio Monte Elmo,
Sesto - Južna Tirolska,
Sexten (Kabinenbahn Signaue),
Sexten (Rotwand Bergstation),
Sexten (Waldheimlifte),
Toblachersee,
Tri Cine/Tre Cime di Lavaredo
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani