Vremenska napoved - Punta dei Ross
Vremenska napoved Punta dei Ross:
Posodobljeno: 17. 05. 2026 06:48
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,79 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,28 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,78 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,78 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,57 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,08 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 62% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Punta dei Ross. Punta dei Ross je gora v gorovju Dolomiti (
Italija) na višini 2460 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Auronzo di Cadore - Jezero Antorno,
Averau,
Calalzo di Cadore - Belluno,
Col De Varda - Misurina,
Cortina d'Ampezzo,
Cortina d'Ampezzo - Cinque Torri,
Cortina d'Ampezzo - Dolomiti,
Misurina - Tre Cime di Lavaredo,
Rifugio Faloria,
Rifugio Galassi,
Rifugio Ra Valles,
Tofana di Mezzo,
Tofana di Rozes,
Zoldo Alto
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani