Vremenska napoved - Piramida (nad Gornjo Radgono)
Vremenska napoved Piramida (nad Gornjo Radgono):
Posodobljeno: 14. 05. 2026 16:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 42% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Piramida (nad Gornjo Radgono). Piramida (nad Gornjo Radgono) je gora v gorovju Strojna, Košenjak, Kozjak in Slovenske gorice (
Slovenija) na višini 310 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Cenkova,
Cerkvenjak,
Dragotinci,
Elblov klanec,
Elblov klanec,
Elblov klanec,
Gederovci,
Kapelski Vrh,
Klöchberg,
Lomanoše,
Most na Muri,
Murska Sobota,
Murska Sobota (izvoz z avtoceste),
Počivališče Sv. Jurij ob Ščavnici,
Radgonski grad,
Spodnja Senarska,
Tieschen,
Trate
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani