Vremenska napoved - Monte Antelao
Vremenska napoved Monte Antelao:
Posodobljeno: 28. 04. 2026 18:29
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,02 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 1,55 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,47 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,07 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,1 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 10% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Monte Antelao. Monte Antelao je gora v gorovju Dolomiti (
Italija) na višini 3264 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani