Vremenska napoved - Lovska koča Radlje ob Dravi
Vremenska napoved Lovska koča Radlje ob Dravi:
Posodobljeno: 16. 05. 2026 07:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 2% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 93% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Lovska koča Radlje ob Dravi. Lovska koča Radlje ob Dravi je gora v gorovju Strojna, Košenjak, Kozjak in Slovenske gorice (
Slovenija) na višini 622 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani