Vremenska napoved - Grad Negova
Vremenska napoved Grad Negova:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Grad Negova. Grad Negova je gora v gorovju Strojna, Košenjak, Kozjak in Slovenske gorice (
Slovenija) na višini 289 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Cenkova,
Cerkvenjak,
Dragotinci,
Elblov klanec,
Elblov klanec,
Elblov klanec,
Gederovci,
Kapelski Vrh,
Lomanoše,
Močna,
Most na Muri,
Počivališče Sv. Jurij ob Ščavnici,
Radgonski grad,
Spodnja Senarska
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani