Hribi.net
Hribi.net
Prijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Prijava
Še niste registrirani? Registracija.
Ste pozabili geslo?
Anketa
Kje se nahaja Tumova koča?
Glasuj

Covid-19, Ukrajina

Natisni
pantani120. 11. 2021 08:57:53
Gledam dokumetarec SRECE VUKOVARA, sedaj ko je ta obletnica in ko vidis kaj je cca 60 sester in zdravnikov delalo in imelo pod nadzorom 300 tezko ranjenih + ostalih lazje in da so zaradi pomankanje vode uporabljali vodo iz centralnega ogrevanja... Potem se vprašaš, kakšna smo mi banana drzava in imamo banana zdravstvo, da v celi drzavi ne zmoremo 250 intezivnih postelj in je že kolaps. Brez zamere, ne žalim nobenega doktorja in sestre ampak tisto, tisto v Vukovarju se lahko reče žrtvovanje in dejansko predano delo svojemo poklicu. Pod bombami v kleti z pol litra vode na dan skrbet za ranjene in na koncu za nagrado smrt!!!
(+6)všeč
pantani120. 11. 2021 10:57:34
Ko je ortoped Loredan razkril, da je v bolnici še najmanj 60 postelj prostih za kovid in je delal svoje operacije, po domače povedano se ni 100% posvetil kovidu ki ga tam ni, je enostavno moral oditi, vsa ta enoumja so v zgodovini tragično propadla, čeprav so mislila da so nepremagljiva, tudi ta bo padel slej ko prej in zgodovina jim bo pisala kazni vsi do zadnjega bodo odgovarjali.
(+5)všeč
pantani120. 11. 2021 11:12:56
Že več kot 30 let nazaj, je podjetje Monsanto pričelo s kampanjo, kjer so dokazovali, da gliposfat ni nevaren in ne povzroča raka. Kampanja je izgledala tako, da so njihovi zaposleni odpirali neodvisne laboratorije, ki so raziskovali povezavo in je seveda niso našli, uglednim znanstvenikom so plačevali za objave v medijih, reference so si pisali sami. Kadarkoli so dobili kakšno tožbo, so se sklicevali na raziskave, ki so objavljene po medijih (ugledne zdravstvene revije) in tožbe so večinoma padle. Pred parimi leti pa so se začele domine podirat, okostnjaki so popadali iz omar, kraljestvo se je sesulo. Vso goljufanje in zavajanje je prišlo na dan, a žal šele po več desetletjih zastrupljanja in mnogo smrtnih žrtvah. Monsanto je klavrno končal, a glej ga zlomka, kupilo ga je podjetje Bayer, ki njihove izdelke še naprej prodaja, a pod drugo blagovno znamko.
Kdorkoli misli, da covid19 ni samo plod produkta za bajne zaslužke farmacije, si lahko zapomni moje besede, pa se bomo pogovarjali kasneje. Kar se pa tiče ukrepov, je skoraj vseeno kakšne bi imeli, ker od njih tako ali tako ni veliko učinka. A vseeno, maske pri kirurgih pomagajo pred okužbo pacienta, a maske pri otrocih povzročajo pomanjkanje kisika v možganih. Ampak to je menda sprejemljivo, sploh če vemo, da otroci malicajo v razredu brez maske, mask ne menjajo na dve uri, po šoli pa se tako ali tako igrajo skupaj brez mask. Da ne govorim, koliko si maske izposojajo med sabo. Torej maske nimajo nobene zaščitne funkcije
O palčkah pa škoda besed, z nezanesljivimi odkrivati bolezen zdravih, to je neumnost. Če že ima kdo simptome, si jih pa naj preveri.
(+4)všeč
Vincenc5220. 11. 2021 11:27:23
Becar
Še malo pa bodo po tvoje lahko na oddelkih delali tudi ,avtomehaniki ,zidarji ,mesarji itd.Pa ne more vsak vse znati, tako kot ti dr. Jaz ne vem ,zakaj se ne javiš,če cel dan lahko visiš tukaj gor ,pol maš verjetno dovolj,časa, da bi za državo kaj naredil in šel na intenzivni oddelek lutke okol obračat,kot ti praviš ,bluzer res
(+1)všeč
VanSims20. 11. 2021 12:09:54
@pantani1: tisto o Vukovarju je pa ja bila samo propagaanda. V resnici so se tam malo streljali, nič resnega. Kje da bi imeli polne bolnice. To je bila samo hrvaška propaganda, da si je pridobila naklonjenost mednrodne javnosti. Tisti pacienti, ki so jih kazali so bile samo lutke. povite v povoje in pofarbane s paradižnikovo mezgo.
všeč
Becar20. 11. 2021 12:38:29
Vinko, to pa vprašaj svojo, zakaj lutke dajejo, mogoče ima od nje večjo korist kot od tebe? velik nasmeh
1
2
3
(+5)všeč
Vincenc5220. 11. 2021 13:25:28
Očitno ne veš ,kaj je praktično in teoretično usposabljanje ozr. študij v zdravstvu. Se vidi, da vam vsaka slika prav pride.A si se že odločil ,boš šel obračat.Ti si ta prav pacientvelik nasmehvelik nasmehvelik nasmeh
Slika 2 pa sploh zmaga ,naivnost res nima meja
všeč
Aljoman20. 11. 2021 13:30:59
@VanSims, vse je bila le propaganda. Tudi vojna na Balkanu. In vsi mrtvi, razseljeni in travmatizirani. Sočutja in spoštovanja ti manjka mrk pogled
(+4)všeč
Vincenc5220. 11. 2021 13:59:01
Zdaj si poglej dvoličneže.Slike iz Vukovarja so bile realne in resnične ,to kar se zdaj dogajaje pa sama laž.Ja je bila vojna ,vendar medijski stroj melje in melje. Potem če ti verjmeš vse, kar ti ponudijo , se moraš pa mal zamislit Becar še enkrat ,veš kaj je medijska produkcija ! Daj si sliko dobr poglej ,tudi ni pulza ,pritiska ...na monitorju in kdo bi bil toliko naiven ,razen tebe , da bi sploh lepil take slike gor.Daj se že začni malo spraševati,da ni s teboj kaj narobe ,mogoče si že preveč obremenjen s tem virusom
všeč
Becar20. 11. 2021 14:01:48
Vinko, slika 2 je le prikazana lutka od blizu, takšna kot jih uporabljajo v Sloveniji. Ta slika ni s covid oddelka, temveč z namenom, da bolj počasni lahko lutki s prve in druge slike primerjate mežikanje

Glede tretje slike pa lahko svojo vprašaš ali gre za kakšne moderne pristope zdravljenja z rjuho prek glave velik nasmeh
(+3)všeč
Becar20. 11. 2021 15:04:45
Tale propagandna produkcija je z dobrim razlogom povečala hitrost frejmov od 18. sekunde naprej, takoj sem vedel, da nekaj smrdi. Zato sem gledal vsak frame posebej. Seveda niso računali, da bo kdo to naredil. Zdaj pa je kar je velik nasmeh

povezava
(+3)všeč
Becar20. 11. 2021 16:13:32
Medtem pa na Nizozemskem že streljajo na protestnike. Vse zato, ker jim želijo zdravja. Kdaj boš spoznal narod zabit, zakaj se gre.
(+3)všeč
VanSims20. 11. 2021 16:53:30
Vincent:tisti, ki še znate razmišljati s svojo glavo, mi ne zamerite, če sem se s svojim zapisom o Vukovarju spustil na raven antivakserjev. Pisanje o tem, da je takrat bilo zaigrano je ravno tako nemoralno kot pisanje covid idiotov o stanju v bolnišnich sedaj.
všeč
VanSims20. 11. 2021 16:57:12
Koliko je samo v ZDA bilo slik NLPjev in letečih krožnikov, celo nezemljanov. Toliko da bi jih morali kar naprej videvati. In to v glavnem samo v ZDA. Pa jih več kot 99% američanov nikoli ni.

Aja, kar se tiče tega da je narod zabit se pa strinjava. Vsak sicer s svojega zornega kota, a vendar...
všeč
Becar20. 11. 2021 17:22:11
Ampak nemške so res bolj kvalitetne. Če na daleč pogledaš, je res ko človek. Ni treba z rjuho čez glavo pokrivat.

Tam, kjer pa v tistem trenutku nimajo res nobene lutke pri roki, je še vedno najboljša in preverjena tista stara metoda zguban kouter, ki se uporablja tudi recimo pri zaporniških pobegih. To znanje je JJ zagotovo pridobil na Dobu.
1
2
(+4)všeč
pantani120. 11. 2021 17:58:42
Van, tebi ni pomoči,primerjaš vojno na blakanu z kovidom?!!! Če bi ti JJ rekel da skoči z balkona na glavo, sem 100% ,da bi to tudi storil!!!
(+4)všeč
VanSims20. 11. 2021 18:02:59
JJ je ukazal lutke in zvite kovtre v bolnicah. velik nasmeh

Na čem si ali pa se ti že popolnoma meša?
všeč
pantani120. 11. 2021 18:07:04
V živo na YT protesti Rim, Dunaj, Pariz, Zagreb tako se dela. Slovenci pa tiho in ponižni kot že zadnjih 30 let in potem jamrajo da imajo 400 eur penzije in da na operacijo čakajo 5 let.Na teh protestih ni desnih in levih ampak vsi, ki želijo normalno živeti brez fašistične diktature!!!
(+6)všeč
pantani120. 11. 2021 18:11:47
Tisti, ki se cepi zato da bi bil "svoboden" je že zasužnjen!!!
(+6)všeč
Becar20. 11. 2021 18:13:23
Pri nas je zato žalost od protestov, ker je politika vezala cepljenost na politično pripadnost. In zdaj se dajejo revčki med seboj, kdo je cepljen, kdo levičar, kdo desničar, milijarde pa odhajajo na Mauricius. Očitno nas bodo morali osvobodit fašizma zunanji.
(+6)všeč
Stran:123...267268269270271...375376377
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
Uporabniško ime:
Geslo:
Prijava
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej registrirati.
     
Copyright © 2006-2026 Hribi.net, Pogoji uporabe, Zasebnost in piškotki