Vremenska napoved - Zabreznik (Sv. Miklavž)
Vremenska napoved Zabreznik (Sv. Miklavž):
Posodobljeno: 16. 05. 2026 12:07
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,09 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,19 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,2 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 76% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Zabreznik (Sv. Miklavž). Zabreznik (Sv. Miklavž) je gora v gorovju Posavsko hribovje in Dolenjska (
Slovenija) na višini 644 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Blagovica,
Kresnice,
Kum,
Limbarska gora,
Limovce,
Mali Hrib,
Marno,
Motnik,
Mrzlica,
Planinski dom Ušte - Žerenk,
Šentrupert,
Špitalič,
Trbovlje,
Trojane,
Trojane,
Vransko
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani