Vremenska napoved - Westliche Mitterspitze
Vremenska napoved Westliche Mitterspitze:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 02:18
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,43 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,24 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,09 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 2,12 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,78 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,18 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,44 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,88 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 2,24 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 2,24 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,61 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,75 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,77 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,77 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,54 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,35 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,85 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,44 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,14 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,14 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,24 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Westliche Mitterspitze. Westliche Mitterspitze je gora v gorovju Severne apneniške Alpe (
Avstrija) na višini 2160 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Asitzkopf,
Großen Asitz,
Großer Asitz,
Kärlinger Haus - Funtensee,
Kehlbach (Sommerrodelbahn),
Kohlmaiskopf,
Leogang,
Lofer - Teufelssteg,
Maisalm, Saalbach,
Maishofen,
Maishofen Sausteige,
Maria Alm (Aberg),
Saalbach (Kohlmais Tal),
Saalbach (Saalbach - FlyingCam),
Saalbach - Kohlmaiskopf,
Saalbach - Schattberg-Ost,
Saalbach - Wildenkarkogel,
Saalfelden,
Viehhofen - zellamseeXpress
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani