Vremenska napoved - Watzmannhaus
Vremenska napoved Watzmannhaus:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,9 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,06 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,39 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,15 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,51 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,51 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,38 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,38 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,08 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,01 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 4% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Watzmannhaus. Watzmannhaus je koča v gorovju Severne apneniške Alpe (
Nemčija) na višini 1930 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bad Reichenhall - Predigtstuh (Predigtstuhl III),
Berchtesgaden (Lockstein),
Bischofswiesen - Götschen Talstation,
Funtenseetauern,
Hagengebirge - Carl-von-Stahl-Haus,
Hintersee,
Hochkalter - Reiteralm,
Jenner (Königsee),
Jenner - Hohes Brett,
Jenner am Königssee,
Kärlinger Haus - Funtensee,
Kehlstein,
Ramsau bei Berchtesgaden (Hochschwarzeck),
Rossfeld,
Schönau am Königssee - Jenner Bergstation,
Stöhrhaus,
Windbeutelbaron - Obersalzberg,
Winklmoosalm
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani