Vremenska napoved - Vrtača
Vremenska napoved Vrtača:
Posodobljeno: 18. 04. 2026 02:12
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 1% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Vrtača. Vrtača je gora v gorovju Karavanke (
Avstrija,
Slovenija) na višini 2181 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Begunjščica,
Belska planina (Svečica),
Bled,
Blejsko jezero,
Brezje,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dom na Zelenici,
Jesenice,
Koča na Golici,
Kriška gora,
Lesce,
Ljubelj,
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Podljubelj,
Podtabor,
Podvin,
Prešernova koča na Stolu,
Sele / Zell,
Tržič,
Žabnica / Bodental,
Zelenica
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani