Vremenska napoved - Vordere Geislspitze / Vorderer Gesselkopf
Vremenska napoved Vordere Geislspitze / Vorderer Gesselkopf:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,08 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,51 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,34 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 4,94 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 3,91 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 3,51 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,04 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 0,04 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,04 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 30% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Vordere Geislspitze / Vorderer Gesselkopf. Vordere Geislspitze / Vorderer Gesselkopf je gora v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 2974 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Alteck,
Ankogel,
Auernig,
Bad Gastein (FlyingCam),
Bad Gastein (Graukogel Bergstation),
Bad Gastein (Stubnerkogel Bergstation Südseite),
Bad Gastein - Hotel Schillerhof,
Burgstalleralm - Astental,
Eisseehaus - Hochwurtenspeicher,
Eisseehaus - Hoher Sonnblick,
Eisseehaus - Schareck,
Flattach - Grafenberg,
Flattach zahod,
Goldbergkees,
Hoher Sonnblick,
Innerfragant (Fraganter Straße),
Kleinfleißkees,
Kolm-Saigurn,
Kreuzkogel (Sportgastein),
Mallnitz,
Mölltaler Gletscher,
Obervellach,
Rauris - Bodenhaus,
Schwarzkopf - Weißseehaus,
Skizentrum Angertal,
Söbriach (Mölltal Straße),
Stubnerkogel (Snowpark),
Thomaseck
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani