Vremenska napoved - Visoki Pipar
Vremenska napoved Visoki Pipar:
Posodobljeno: 16. 05. 2026 12:07
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,36 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,16 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,19 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 56% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Visoki Pipar. Visoki Pipar je gora v gorovju Julijske Alpe (
Italija) na višini 2069 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gartnerkofel,
Gora Lussari - Tarvisio,
Kanin,
Log pod Mangartom,
Mangartska planina,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Svete Višarje,
Tarvisio - Udine,
Trbiž - Mangart Kokovo,
Trbiž/Tarvisio,
Tressdorfer Hohe,
Zahomec / Monte Acomizza / Schönwipfel
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani