Vremenska napoved - Veliki Planik
Vremenska napoved Veliki Planik:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 06:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,39 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,09 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 10% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Veliki Planik. Veliki Planik je gora v gorovju Gorski Kotar in Istra (
Hrvaška) na višini 1272 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Brešca,
Hum (v Istri),
Ičići (Poljane),
Ika,
Jurdani,
Lanišće,
Mošćenička Draga,
Pasjak,
Predor Učka,
Reka (Kantrida) / Rijeka (Kantrida),
Reka (zahod) / Rijeka (zapad),
Roč,
Rupa,
Vojak (Učka)
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani