Vremenska napoved - Veliki Medvejk / Monte Orsario
Vremenska napoved Veliki Medvejk / Monte Orsario:
Posodobljeno: 2. 05. 2026 02:14
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,1 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,4 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,69 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,89 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 2,98 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 3,05 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 4,37 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 2,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 3,27 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Veliki Medvejk / Monte Orsario. Veliki Medvejk / Monte Orsario je gora v gorovju Goriško, Notranjsko in Snežniško hribovje (
Italija,
Slovenija) na višini 472 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bazovica / Basovizza,
Beka,
Čebulovica,
Divača,
Kokoš,
Kozina,
Krvavi Potok,
Letališče Divača,
Lokev,
Miramarski grad / Castello di Miramare,
Sežana,
Štanjel,
Štanjel (Ferrarijev vrt),
Trg Enotnosti Italije - Trst,
Trst - San Giusto,
Trst / Trieste,
Vejna / Monte Grisa,
Zidovnik (Sedovnik)
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani