Vremenska napoved - Veli vrh (nad Škalnico)
Vremenska napoved Veli vrh (nad Škalnico):
Posodobljeno: 2. 05. 2026 02:14
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,68 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,46 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 3,46 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 2,09 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 2,09 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 3,35 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 3,14 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 2,27 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Veli vrh (nad Škalnico). Veli vrh (nad Škalnico) je gora v gorovju Gorski Kotar in Istra (
Hrvaška) na višini 708 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Brešca,
Ilirska Bistrica,
Jelšane,
Jurdani,
Mihačeva Draga,
Pasjak,
Reka (Kantrida) / Rijeka (Kantrida),
Reka (zahod) / Rijeka (zapad),
Rujevica,
Rupa,
Škurinje,
Starod,
Sviščaki
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani