Vremenska napoved - V Pečeh / Casera For
Vremenska napoved V Pečeh / Casera For:
Posodobljeno: 30. 05. 2026 18:07
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,45 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 2,07 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 54% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 4,7 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 4,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 4,75 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 4,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,2 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za lokacijo V Pečeh / Casera For. V Pečeh / Casera For je planina v gorovju Karnijske Alpe (
Italija) na višini 1614 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani