Vremenska napoved - Topica/Topitza
Vremenska napoved Topica/Topitza:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,06 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,13 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,13 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,06 |
| 49% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Topica/Topitza. Topica/Topitza je gora v gorovju Karavanke (
Avstrija) na višini 1649 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bistrica pri Pliberku / Feistritz ob Bleiburg,
Črna na Koroškem,
Črna na Koroškem (Center),
Črna na Koroškem (smučišče Črna),
Dobrla vas / Eberndorf,
Dom na Peci,
Klopinjsko jezero / Klopeiner See,
Logarska dolina,
Obir,
Pavličev Vrh / Paulitschsattel,
Peca,
Solčava,
Übungslift,
Zablaško jezero / Turnersee,
Železna Kapla / Bad Eisenkappel
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani