Vremenska napoved - Teplitzer Spitze
Vremenska napoved Teplitzer Spitze:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 02:18
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,22 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,25 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,77 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,25 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,25 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Teplitzer Spitze. Teplitzer Spitze je gora v gorovju Lienški Dolomiti (
Avstrija) na višini 2613 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Dolomitenhütte,
Ederplan,
Faschingalm - Zettersfeld,
Frohn,
Gailberg,
Iselsberg,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Liesing im Lesachtal (Plassegge),
Oberdrauburg,
Obertilliacher Bergbahnen,
Prelaz Ziljski Vrh / Gailbergsattel,
Winklern,
Zettersfeld
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani