Vremenska napoved - Sveti Vid
Vremenska napoved Sveti Vid:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 22:01
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 2% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Sveti Vid. Sveti Vid je cerkev v gorovju Biokovo in Dalmacija (
Hrvaška) na višini 639 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani