Vremenska napoved - Sveti Peter
Vremenska napoved Sveti Peter:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 22% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 37% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Sveti Peter. Sveti Peter je gora v gorovju Posavsko hribovje in Dolenjska (
Slovenija) na višini 888 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani