Vremenska napoved - Sveti Miklavž (Sele)
Vremenska napoved Sveti Miklavž (Sele):
Posodobljeno: 15. 05. 2026 21:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,26 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Sveti Miklavž (Sele). Sveti Miklavž (Sele) je cerkev v gorovju Karavanke (
Slovenija) na višini 435 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bukovnik,
Črna na Koroškem,
Črna na Koroškem (Center),
Dom na Smrekovcu,
Koča pod Kremžarjevim vrhom,
Kope,
Lukov dom,
Mislinja,
Poljana,
Slovenj Gradec,
Šmartno pri Slovenj Gradcu,
Uršlja gora,
Vič,
Zavodnje
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani