Vremenska napoved - Sveti Križ (Kumen)
Vremenska napoved Sveti Križ (Kumen):
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,72 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 4,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 5,11 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 5,11 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 5,26 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Sveti Križ (Kumen). Sveti Križ (Kumen) je cerkev v gorovju Pohorje, Dravinjske gorice in Haloze (
Slovenija) na višini 928 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bike Park Pohorje Maribor,
Hočko Pohorje,
Lovrenc na Pohorju,
Lukanja (Vodna vas),
Mariborsko Pohorje,
Ribnica na Pohorju,
Ribniško Pohorje,
Rogla,
Rogla (apartmaji Dandi – Jurgovo),
Rogla (Hotel Natura),
Rogla (Mašin Žaga),
Rogla (Ostruščica),
Sveti Trije Kralji (Hotel Jakec),
Sveti Trije Kralji (Pohorje),
Vurmat,
Zgornja Kapla
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani