Vremenska napoved - Sveti Ivan (otok Lošinj)
Vremenska napoved Sveti Ivan (otok Lošinj):
Posodobljeno: 13. 05. 2026 12:44
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,06 |
| 26% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,06 |
| 15% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 13% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Sveti Ivan (otok Lošinj). Sveti Ivan (otok Lošinj) je gora v gorovju Jadranski otoki (
Hrvaška) na višini 231 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani