Vremenska napoved - Sveti Ignacij (Rdeči Breg)
Vremenska napoved Sveti Ignacij (Rdeči Breg):
Posodobljeno: 15. 05. 2026 21:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,69 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,1 |
| 34% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 37% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Sveti Ignacij (Rdeči Breg). Sveti Ignacij (Rdeči Breg) je cerkev v gorovju Pohorje, Dravinjske gorice in Haloze (
Slovenija) na višini 885 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Kope,
Lovrenc na Pohorju,
Lukanja (Vodna vas),
Lukov dom,
Mariborsko Pohorje,
Radeljski prelaz,
Radlje ob Dravi,
Ribnica na Pohorju,
Ribniško Pohorje,
Rogla,
Rogla (apartmaji Dandi – Jurgovo),
Rogla (Hotel Natura),
Rogla (Mašin Žaga),
Rogla (Ostruščica),
Vurmat,
Zgornja Kapla
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani