Vremenska napoved - Stari grad (grad Čušperk)
Vremenska napoved Stari grad (grad Čušperk):
Posodobljeno: 14. 05. 2026 18:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,06 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,06 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 91% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Stari grad (grad Čušperk). Stari grad (grad Čušperk) je gora v gorovju Posavsko hribovje in Dolenjska (
Slovenija) na višini 668 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Dob,
Gorenje Podpoljane,
Izver,
Male Rebrce,
Mali vrh,
Pijava Gorica,
Reber,
Škofljica,
Turjak (OC Ločica),
Veliko Trebeljevo,
Višnja Gora
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani