Vremenska napoved - Stara koča na Kaninu
Vremenska napoved Stara koča na Kaninu:
Posodobljeno: 30. 05. 2026 02:31
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 5,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 8,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 16,28 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 16,28 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 3,99 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 3,99 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,75 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,75 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Stara koča na Kaninu. Stara koča na Kaninu je gora v gorovju Julijske Alpe (
Slovenija) na višini 1814 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kanin,
Kobarid,
Letališče Bovec,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Mangartska planina,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rezija/Val Resia,
Rifugio Gilberti,
Robič,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svinjak,
Učja,
Veliki Babanski skedenj
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani