Vremenska napoved - Srednja gora (Hrušica)
Vremenska napoved Srednja gora (Hrušica):
Posodobljeno: 14. 05. 2026 02:07
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,39 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,39 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,1 |
| 56% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,1 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 66% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,07 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 45% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Srednja gora (Hrušica). Srednja gora (Hrušica) je gora v gorovju Goriško, Notranjsko in Snežniško hribovje (
Slovenija) na višini 1275 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Ajdovščina,
Barnica,
Col,
Col,
Črni vrh nad Idrijo,
Dolenje,
Idrija,
Idrija (Mestni trg),
Idrija - Godovic, Zala,
Javornik,
Logatec,
Lom,
Mačkovec,
Medvedje Brdo,
Mlake,
Mrzli Log,
Nanos (Pleša),
Otlica,
Podnanos,
Predjama,
Razdrto,
Rebrnice,
Senožeška brda,
Studenec,
Vipava,
Zala
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani