Vremenska napoved - Špik nad Planjo / Punta Plagnis
Vremenska napoved Špik nad Planjo / Punta Plagnis:
Posodobljeno: 31. 05. 2026 12:41
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,1 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 1% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 6,94 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 13,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 13,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,69 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Špik nad Planjo / Punta Plagnis. Špik nad Planjo / Punta Plagnis je gora v gorovju Julijske Alpe (
Italija) na višini 2411 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bovec,
Čezsoča,
Gora Lussari - Tarvisio,
Javoršček,
Kanin,
Letališče Bovec,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Mangart,
Mangartska planina,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rezija/Val Resia,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Svete Višarje,
Svinjak,
Tarvisio - Udine,
Trbiž - Mangart Kokovo,
Trbiž/Tarvisio,
Učja,
Veliki Babanski skedenj,
Zahomec / Monte Acomizza / Schönwipfel
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani