Vremenska napoved - Špiček (Špečk)
Vremenska napoved Špiček (Špečk):
Posodobljeno: 15. 05. 2026 12:22
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,83 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,09 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,09 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,16 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,16 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 12% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Špiček (Špečk). Špiček (Špečk) je gora v gorovju Goriško, Notranjsko in Snežniško hribovje (
Slovenija) na višini 986 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Ajdovščina,
Barnica,
Col,
Col,
Črni vrh nad Idrijo,
Dolenje,
Idrija,
Idrija (Mestni trg),
Idrija - Godovic, Zala,
Javornik,
Medvedje Brdo,
Mlake,
Mrzli Log,
Nanos (Pleša),
Otlica,
Podnanos,
Predjama,
Rebrnice,
Štanjel (Ferrarijev vrt),
Vipava,
Vipavski Križ,
Zala
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani