Vremenska napoved - Similaun
Vremenska napoved Similaun:
Posodobljeno: 17. 05. 2026 12:53
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,02 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,22 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,32 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,2 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,05 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Similaun. Similaun je gora v gorovju Otztalske Alpe (
Avstrija,
Italija) na višini 3606 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani