Vremenska napoved - Sadnig
Vremenska napoved Sadnig:
Posodobljeno: 10. 05. 2026 21:36
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 2,33 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0,3 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 12% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,13 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,46 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,66 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,66 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Sadnig. Sadnig je gora v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 2745 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Alteck,
Burgstalleralm - Astental,
Ederplan,
Eisseehaus - Hochwurtenspeicher,
Eisseehaus - Hoher Sonnblick,
Eisseehaus - Schareck,
Flattach - Grafenberg,
Flattach zahod,
Goldbergkees,
Hoher Sonnblick,
Innerfragant (Fraganter Straße),
Kleinfleißkees,
Kolm-Saigurn,
Kreuzkogel (Sportgastein),
Lainach - Rangersdorf,
Mallnitz,
Mölltaler Gletscher,
Mörtschach,
Mörtschachberg,
Obervellach,
Schwarzkopf - Weißseehaus,
Söbriach (Mölltal Straße),
Winklern
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani