Vremenska napoved - Rudolf Schober Hütte
Vremenska napoved Rudolf Schober Hütte:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 22:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,78 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,92 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 2,32 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 3,7 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,84 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,97 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,14 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,02 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 28% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Rudolf Schober Hütte. Rudolf Schober Hütte je koča v gorovju Nizke Ture (
Avstrija) na višini 1667 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani