Vremenska napoved - Roteck
Vremenska napoved Roteck:
Posodobljeno: 17. 05. 2026 12:53
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,06 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,89 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,75 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,82 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,11 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,25 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,06 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,06 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 24% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Roteck. Roteck je gora v gorovju Nizke Ture (
Avstrija) na višini 2742 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani