Vremenska napoved - Rifugio di Brazza
Vremenska napoved Rifugio di Brazza:
Posodobljeno: 15. 05. 2026 21:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,09 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,09 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,39 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,39 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,2 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,2 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,2 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,2 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 25% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Rifugio di Brazza. Rifugio di Brazza je koča v gorovju Julijske Alpe (
Italija) na višini 1660 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bovec,
Čezsoča,
Gora Lussari - Tarvisio,
Kanin,
Letališče Bovec,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Mangartska planina,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rezija/Val Resia,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Svete Višarje,
Svinjak,
Tarvisio - Udine,
Trbiž - Mangart Kokovo,
Trbiž/Tarvisio,
Učja,
Veliki Babanski skedenj
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani