Vremenska napoved - Razborški ribniki
Vremenska napoved Razborški ribniki:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 23% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Razborški ribniki. Razborški ribniki je jezero v gorovju Karavanke (
Slovenija) na višini 330 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Celje (letno kopališče),
Celjska koča,
Dobbiaco / Toblach (Hotel Rosengarten),
Dramlje,
Pečica,
Podplat,
Škedenj,
Slatina,
Spodnje Stranice,
Tepanje,
Vrhole pri Slovenskih Konjicah,
Zima
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani