Vremenska napoved - Preber
Vremenska napoved Preber:
Posodobljeno: 1. 04. 2026 12:31
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0,26 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,26 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,26 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,12 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,06 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,13 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,2 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,13 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,06 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 90% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Preber. Preber je gora v gorovju Nizke Ture (
Avstrija) na višini 2740 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani