Vremenska napoved - Pliševica
Vremenska napoved Pliševica:
Posodobljeno: 1. 05. 2026 02:20
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,19 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,5 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 2,57 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 2,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,79 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Pliševica. Pliševica je gora v gorovju Gorski Kotar in Istra (
Hrvaška) na višini 771 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Brešca,
Ilirska Bistrica,
Jelšane,
Jurdani,
Pasjak,
Reka (Kantrida) / Rijeka (Kantrida),
Reka (zahod) / Rijeka (zapad),
Rujevica,
Rupa,
Škurinje,
Starod,
Sviščaki
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani