Vremenska napoved - Planina Prihod
Vremenska napoved Planina Prihod:
Posodobljeno: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,06 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,33 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,96 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,96 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Planina Prihod. Planina Prihod je planina v gorovju Škofjeloško, Cerkljansko hribovje in Jelovica (
Slovenija) na višini 1017 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bled,
Blejsko jezero,
Bohinjska Bistrica,
Brezje,
Brunarica Dražgoše,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dražgoše,
Jesenice,
Kobla,
Koča na Dobrči,
Kravja Črna gora,
Lesce,
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Petrovo Brdo,
Podnart,
Podtabor,
Podvin,
Pokljuka,
Prešernova koča na Stolu,
Ratitovec,
Rudno,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Viševnik,
Zgornja Sorica,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani