Vremenska napoved - Planina na Kalu
Vremenska napoved Planina na Kalu:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,13 |
| 52% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,59 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,59 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,49 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Planina na Kalu. Planina na Kalu je bivak v gorovju Julijske Alpe (
Slovenija) na višini 1490 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Črna prst,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kobarid,
Koča na planini Kuhinja,
Koča na planini Razor,
Kuk (Kolovrat),
Livške Ravne,
Most na Soči,
Tolmin,
Tolminski Lom,
Vogel,
Volče
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani