Vremenska napoved - Planina Dovška Rožca
Vremenska napoved Planina Dovška Rožca:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 16:50
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,19 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,19 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,19 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 46% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Planina Dovška Rožca. Planina Dovška Rožca je koča v gorovju Karavanke (
Slovenija) na višini 1650 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Baško jezero / Faakersee,
Belska planina (Svečica),
Dovje,
Gozd - Martuljek,
Hrušica,
Jesenice,
Kepa,
Koča na Golici,
Mojstrana (cesta v Vrata),
Moste,
Velden - Vrbsko jezero,
Velden am Wörthersee
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani