Vremenska napoved - Petzeck
Vremenska napoved Petzeck:
Posodobljeno: 16. 05. 2026 18:19
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,44 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,23 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,09 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,38 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,26 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,27 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,53 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,37 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,02 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,04 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,13 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,27 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,27 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,27 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,27 |
| 83% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Petzeck. Petzeck je gora v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 3283 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Burgstalleralm - Astental,
Faschingalm - Zettersfeld,
Feldkopf,
Freiwandeck,
Glocknerwinkel,
Großglockner - Kaiser-Franz-Josefs-Höhe,
Heiligenblut (Fallbichl),
Heiligenblut Ort,
Iselsberg,
Kals am Großglockner,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Lucknerhaus,
Mörtschach,
Mörtschachberg,
Rossbach (Heiligenblut),
Schareck (Heiligenblut),
Sveta Kri / Heiligenblut am Großglockner,
Wallackhaus,
Winklern,
Zettersfeld
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani