Vremenska napoved - Osojnica
Vremenska napoved Osojnica:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,24 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 4,5 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Osojnica. Osojnica je gora v gorovju Goriško, Notranjsko in Snežniško hribovje (
Slovenija) na višini 820 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Barnica,
Čebulovica,
Ilirska Bistrica,
Letališče Divača,
Mačkovec,
Nanos (Pleša),
Palško jezero,
Petelinjsko jezero,
Pivka,
Pivka,
Postojna,
Predjama,
Razdrto,
Rebrnice,
Senožeška brda,
Studenec
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani