Vremenska napoved - Olperer
Vremenska napoved Olperer:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 06:29
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0,18 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -15 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -16 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -16 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -17 °C |
| 0,01 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -15 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -14 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,58 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -14 °C |
| 0,3 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -14 °C |
| 0,13 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,13 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -15 °C |
| 0,13 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0,06 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0,03 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0,01 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0,01 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0,01 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0,01 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0,06 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,06 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0,01 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,06 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,1 |
| 87% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Olperer. Olperer je gora v gorovju Zillertalske Alpe (
Avstrija) na višini 3476 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Eggalm,
Gamshütte - Tristner,
Gefrorene-Wand-Spitzen,
Madseit - Tuxertal,
Navis (Peer Alm Hochleger),
Pfitsch (Kematen – Grube),
Schlegeis Stausee,
Schmirn (Gasthaus Olpererblick),
Sommerbergalm,
Tristner - Ginzling,
Tuxer Ferner Haus
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani