Vremenska napoved - Neualplseen
Vremenska napoved Neualplseen:
Posodobljeno: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,12 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,2 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,2 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,42 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,42 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Neualplseen. Neualplseen je jezero v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 2438 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Dolomitenhütte,
Ederplan,
Faschingalm - Zettersfeld,
Feldkopf,
Iselsberg,
Kalsertal,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Mörtschach,
Mörtschachberg,
Winklern,
Zettersfeld
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani