Vremenska napoved - Monte Chiadenis
Vremenska napoved Monte Chiadenis:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 2,42 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 2% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,49 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 2,99 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 2,76 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,11 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,35 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,1 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,04 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,92 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 2,33 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 2,7 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 2,7 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,11 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,73 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,73 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Monte Chiadenis. Monte Chiadenis je gora v gorovju Karnijske Alpe (
Italija) na višini 2459 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani